Skip to main content

Kurumsal Eğitim Çözümleri

Pen Akademi’nin tüm eğitim çözümleri sadece bireylere değil, kurumlara da sunulmaktadır. Trakya’nın ilk ve en çok tercih edilen bilişim eğitimleri kurumu olan Pen Akademi; kurumsal firmaların talepleri doğrultusunda personellerine eğitimler vermektedir.

Bilişim alanındaki kurumsal tecrübesini eğitim hizmetlerine de yansıtan Pen Akademi, çok geniş bir yelpazeye yayılmış ve kendi alanında en önde gelen firmalardan oluşan iş ortaklarıyla çalışmaktadır.

Eğitim içerikleri, önceden belirlenmiş derslerden oluşabileceği gibi, kurumların talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarına özel olarak da şekillendirilebilmektedir. Pen Akademi, hem standart hem de isteğe göre uyarlanmış eğitimlerinde, katılımcıların ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak için en güncel içerikleri uzman eğitmenler aracılığıyla aktarır.

Pen Akademi; birçok zorlu proje ve danışmanlık hizmetinde teknik yetkinliklerini defalarca ispatlamış deneyimli eğitmenleri, yıllar içinde idealize edilmiş eğitim yönetimi süreçleri ve üreticinin tavsiye ettiği standartları sağlayan eğitim ortamları sayesinde, ihtiyaç duyulan bilgi ve saha deneyimini en etkin ve hızlı şekilde kurumunuzun değeri haline getirir.

Pen Akademi ile iletişimde kalın.

Pen Akademi’nin kurumsal eğitim hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve talepte bulunmak için +90(282) 261 14 01 numaralı telefonu arayabilir veya info@penakademi.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Mesaj gönder
💬 Whatsapp ile mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?