İndirim!

Corel Draw ile Grafik Tasarım Kursu

17.550,00 24.300,00 

  • Bu eğitim hakkında teknik danışmanlarımızla görüşerek detaylı bilgi almak için 0(282) 264 14 00 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Corel Draw ile Grafik Tasarım Eğitimi

Corel Draw ile Grafik Tasarım Eğitimi, Grafik tasarımcıların logo, billboard, katalog, broşür, baskı, afiş, kartvizit ve benzeri gibi vektörel tasarım işlerini yapmalarını ve baskıya göndermelerini sağlamaktadır. Corel firmasının ürettiği Corel Draw yazılımı, Adobe Illustrator programının alternatifidir. Reklam sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Türkiye de çoğunlukla etiket, bayrak, kartvizit, davetiye gibi baskılı işleri vb. üreten firmalarca kullanılmaktadır.

Ön Koşul

Bu eğitimin herhangi bir ön koşulu yoktur.

Eğitim Hakkında

50 saatlik eğitimin sonunda yer alan ve 1 ay süren bitirme projesi ile içerikteki tüm konuların pekiştirilmesi sağlanır. Aynı zamanda tüm içeriğin uygulanmasını gerektiren üst düzey bir gerçek hayat senaryosu olan bu proje sayesinde sektöre hazır hale gelmeniz hedeflenir.

Online-Canlı Eğitim

Eğitimi eğitmen ve sınıf arkadaşlarınla birlikte video konferans uygulamaları üzerinden canlı olarak takip edebileceğin eğitimlerdir. Ders boyunca eğitmenini, sınıf arkadaşlarını ve ders notlarını eş zamanlı görebilir, eğitmene istediğin zaman soru sorabilir, uygulamalara katılabilirsin.

Sınıf Eğitimi

Pen Akademi’nin fiziksel sınıflarda verilen eğitimleridir. Öğrenciler eğitime ister fiziksel sınıflarda ister online-canlı olarak devam edebilir.

Eğitim Süresi:

50 Saat

Kategori:

Tasarım

Sertifikalar

  • Pen Akademi Katılım Sertifikası
  • Pen Akademi Başarı Sertifikası
Bu Kursa Kayıt OlBu Kursa Kayıt Ol

Ek bilgi

Kurs Yöntemi

Uzaktan, Sınıf

Kayıt Türü

Kesin Kayıt

Takvim

Hafta sonu: Cmt / Pzr

Seans

10:00-14:15, 15:00-19:15, 20:00-22:15

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Corel Draw ile Grafik Tasarım Kursu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir