Skip to main content

Corel Draw ile Grafik Tasarım Eğitimi

Corel Draw ile Grafik Tasarım Eğitimi, Grafik tasarımcıların logo, billboard, katalog, broşür, baskı, afiş, kartvizit ve benzeri gibi vektörel tasarım işlerini yapmalarını ve baskıya göndermelerini sağlamaktadır. Corel firmasının ürettiği Corel Draw yazılımı, Adobe Illustrator programının alternatifidir. Reklam sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Türkiye de çoğunlukla etiket, bayrak, kartvizit, davetiye gibi baskılı işleri vb. üreten firmalarca kullanılmaktadır.

Ön Koşul

Bu eğitimin herhangi bir ön koşulu yoktur.

Eğitim Hakkında

50 saatlik eğitimin sonunda yer alan ve 1 ay süren bitirme projesi ile içerikteki tüm konuların pekiştirilmesi sağlanır. Aynı zamanda tüm içeriğin uygulanmasını gerektiren üst düzey bir gerçek hayat senaryosu olan bu proje sayesinde sektöre hazır hale gelmeniz hedeflenir.

Online-Canlı Eğitim

Eğitimi eğitmen ve sınıf arkadaşlarınla birlikte video konferans uygulamaları üzerinden canlı olarak takip edebileceğin eğitimlerdir. Ders boyunca eğitmenini, sınıf arkadaşlarını ve ders notlarını eş zamanlı görebilir, eğitmene istediğin zaman soru sorabilir, uygulamalara katılabilirsin.

Sınıf Eğitimi

Pen Akademi’nin fiziksel sınıflarda verilen eğitimleridir. Öğrenciler eğitime ister fiziksel sınıflarda ister online-canlı olarak devam edebilir.

Eğitim Süresi:

50 Saat

Kategori:

Tasarım

Sertifikalar

  • Pen Akademi Katılım Sertifikası
  • Pen Akademi Başarı Sertifikası
Mesaj gönder
💬 Whatsapp ile mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?